İptal ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Garanti Belgesi Yönetmeliğine göre giyim ve tekstil ürünleri garanti kapsamı dışındadır. 13.06.2014 ve Resmî Gazete Sayısı: 29029

Önemli Not: İade ve değişimlerde  Whatsap  (0534 704 45 61 ) yada mail üzerinden bilgi aldıktan sonra gönderim yapınız

Ürün Değişim Koşulları:
www.eminelif.com üzerinden satın alınan ürünün beden değişimi yapılabileceği gibi başka ürünle de değişim yapılabilir. Satın alınan ürünle ilgili değişim talebi olması halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden yada whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir Değişim ürünü firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile bize ulaştırılmalıdır.Değişimlerde faturanın gönderilmesi zorunludurDeğişim kargo bedeli alıcıya aittir. Sürat Kargo (110 tl) Gidiş -Geliş 55 tl+ 55 tl dir, Yurtiçi Kargo ( 140 tl )  Gidiş - Geliş 70 tl + 70 tl dir . Ürün teslim alındıktan sonra 3-5 iş günü içerisinde değişim için tarafımıza gönderilmelidir.Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi haricinde gönderilen ürünler ve değişim talebi iletilmeden gönderilen ürünlerin değişimi yapılmaz ve kargoları kabul edilmez.

Abiye ve benzeri Özel günlerde giyilen ve gündelik hayatta kullanılmayan kıyafetlerin sadece beden değişimi yapılmaktadır. Bu ürünlerin başka bir ürünle ya da başka renk abiye ile değişimi kabul edilmemektedir.

Satın alınan ürünün hatalı ve defolu çıkması halinde ürünü teslim aldığınız gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden yada whatsapp hattı üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile birebir aynı ürün olmak şartıyla ücretsiz olarak değiştirilecektir.

Sipariş edilen ürünün hatası tüketicinin ürünü hatalı kullanmasından, (kesici yırtıcı aletle meydana gelebilecek hasarlar, ürünün denendiği esnada ürün dikişlerinde patlama ve üründe yırtılma meydana gelmesi, ürün üzerine yiyecek içecek vb. dökmesi, ürünü kullanarak üzerine parfüm deodorant vb. sıkması gibi) veya malı tanıtma ve kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı olarak kullanmasından oluşmuşsa ve ürünün tesliminden itibaren (3-5) günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa, ürünün değişimi yapılmaz.

Ayrıca; Ürünün bozulmamış, kullanılmamış, yıkanmamış, ütülenmemiş, evsaf ve özelliğini kaybetmemiş, giyilmemiş ve denenmemiş olması, sağlık ve hijyen açısından uygun olması ve yeniden satışa sunulabilme şartına bağlıdır.

 

Sipariş verip kargoların teslim alınmaması durumunda gidiş-geliş toplam sürat kargo 110TL dir, Yurtiçi  kargo ise 140 TL dir. Kargo  ücretinin müşteri tarafından ödenmesi zorunludur.

 

İndirim ve kampanyadan alınan ürünlerde (Outlet) değişim ve iade yoktur.

 

Ürün İptal Koşulları:


www.eminelif.com üzerinden satın alınan ürünler kargoya verilmeden önce herhangi bir şarta bağlı kalınmaksızın iptal edilebilir.

Sipariş iptalleri için lütfen kargonuz çıkmadan önce mail atınız .Kargonuz çıktıktan sonra iptal sağlanamamaktadır.Kargonun teslim alınmama durumunda gidiş geliş kargo ücretlerini müşteri  ödemekle yükümlüdür.

 

Ürün İade Koşulları:

 

İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.Yurtiçi kargo ile gönderilen ürünlerden ürünün kargo hariç fiyatından 70 tl kesinti olduktan sonra kalan tutar iade edilecektir. Sürat kargo ile gönderimlerde ise ürünün kargo hariç fiyatından 55 tl kesinti olduktan sonra iade edilecektir.Faturanın gönderilmesi zorunludur.Fatura olmaması durumunda herhangi bir işlem yapılmayacaktır.İade kargosu tarafımıza ulaştıktan sonra 14 iş günü içerisinde iadesi yapılacaktır.

Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilen iade koşulları esatır.

Alışveriş Sepetim

BethandBethandBethandBethand